Niezwykle Normalna Dieta pod Thermomix

Dedykowana specjalnie użytkownikom tego wspaniałego urządzenia jakim jest Thermomix.

Wiec jak tu być na diecie i nie móc korzystać z licznych przepisów na Cookido, które nie dość, że łatwe to jeszcze takie przepyszne. Nie bez przyczyny się człowiek decydował na zakup tego cudownego, ale i nie taniego urządzenia. I jak tu być na diecie?

A właśnie się da! Powstał docelowo program 16 tygodniowy NIESAMOWICIE NORMALNEJ DIETY pod Thermomix, dlatego chciałabym zaproponować sprawdzenie samemu i przetestowanie DARMOWEGO TYGODNIA oraz PIERWSZEGO TYGODNIA z 16 tygodniowego programu NIESAMOWICIE NORMALNEJ DIETY.

 

Jeśli szukasz łatwych przepisów, dla całej rodziny i to wszystko skomponowane w zbilansowaną odchudzającą dietę to właśnie znalazłaś!

Wszystko policzone, począwszy od śniadania, przez drugie śniadanie, obiad i kolacje. Każdy posiłek opisany kalorycznie byś mogła zamieniać w razie potrzeby. Łatwo dostępne produkty, bez biegania po sklepach, a 2 śniadanie spokojnie kupisz w sklepie lecąc do pracy. bez stania przy garach, bez drogiej suplementacji, różnorodnie ale bez wariacji czy fit wymyślania…

Z resztą sama ocenisz czy Ci się podoba czy nie.

Docelowo program 16 tygodni NIESAMOWICIE NORMALNEJ DIETY to spokojny proces, który ma na celu przede wszystkim ominąć efekt jojo, bo w sumie człowiek tyle ciężkiej pracy i „wyrzeczeń” włoży, a za parę tygodni wszystko wraca ze zdwojona liczbą kilogramów.

Dlatego cały program jest zaczynamy powoli obcinając kalorie, ale z każdym tygodniem obcinając o kolejne 50 i tak dochodzimy do 1400 kcal w ostatnim tygodniu. Jak zakończysz 16 tydzień wracamy do początku diety , czyli 15, 14, 13 tydzień i itd. do pierwszego tygodnia. Przez co daje Ci to w sumie 32 tygodnie opieki dietetycznej i SPOKOJNEGO WYJŚCIA Z DIETY – ot cała filozofia.

Z resztą pobieraj 2 DARMOWE TYGODNIE i oceń sama.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest